آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
شناسی و رفع 12 نقطه نشت در شهر سنقر
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

شناسی و رفع 12 نقطه نشت در شهر سنقر

مدیر امور آبفای شهر سنقر  از  انجام عملیات نشت یابی در تمام مناطق زون فشاری پست و رفع مشکل افت فشار آب نقاطی از شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، محمدمهدی سلطانیان گفت: در راستای کاهش آب بدون درآمد و مدیریت فشار شبکه، طی چند شب متوالی نسبت به نشت یابی تمامی مناطق زون فشاری پست(حدفاصل میدان چمران تا شهرک امام) اقدام و 12 نقطه نشت شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام شد.

وی افزود: در یکی از نقاط نشت یابی شده، یک فقره نشت شبکه اصلی(لوله 150 آزبست) شناسایی گردید که بطور کامل دچار شکستگی شده بود و به دلیل اینکه در مجاورت کانال آب کشاورزی قرارداشت، تمامی آب حاصل از شکستگی به این کانال وارد می شد.

به مدیر امور آبفای شهر سنقر، با تعمیرات صورت گرفته بر روی خط مذکور، از هدر رفت آب به میزان تقریبی حداقل 15 لیتر بر ثانیه جلوگیری و مشکل افت فشار آب نقاطی از شهر، از جمله؛ شهرک امام، محله علی آباد، محله 75 دستگاه و خیابان علامه طباطبایی برطرف شد.

وی یادآورشد: فشار متوسط شبکه در این مناطق، قبل از نشت یابی و انجام تعمیرات، 1.5 تا 2 بار بود پس از رفع نشت به حدود 3.5 بار افزایش یافت ضمن اینکه سطح آب مخزن مربوط به زون پست به طور محسوسی افزایش یافته است و تعدادی از چاهها در حالت خاموشی قرار گرفتند.

سلطانیان تأکید کرد: با مجموعه اقدامات صورت گرفته در این راستا در سالجاری از هدر رفت آب به میزان 20 لیتر برثانیه جلوگیری شده است.

مطلب قبلی بازدید فرماندار ثلاث باباجانی از پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک صنعتی شهر تازه آباد
مطلب بعدی اجرای لوله گذاری فاضلاب در خیابان مسیرنفت شهر کرمانشاه
Print
105 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی