آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
پيام تبریک مديرعامل شركت آبفای کرمانشاه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

پيام تبریک مديرعامل شركت آبفای کرمانشاه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

مهندس علیرضا تخت شاهی مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به مناسبت فرا رسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، درپیامی فرا رسیدن این روز را به کارکنان روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان و تمام بازیگران عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، متن پیام تبریک مهندس علیرضا تخت شاهی به مناسبت به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به شرح زیر است:

در دنیای امروز که از آن به عنوان عصر ارتباطات یاد می‌شود، تعامل و ارتباط دوسویه با مخاطبان، از اصول اساسی در هر سازمان است و به عنوان یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در حیات اجتماعی به شمار می‌رود؛ همچنان که بهبود کیفی فعالیت‌ها و افزایش بهره‌وری سازمانی ناگزیر از برقراری ارتباطات تعاملی است.

گرامیداشت 27 اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای ارتباطات و روابط عمومی بوده و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه سختکوشان عرصه ارتباطات و روابط عمومی است، عاشقانی که شبانه روز در ایفای نقش خود تلاش می‏کنند. این روز، فرصتی است تا نقش و جایگاه این حوزه اثرگذار را یادآورشویم ودستاوردهای تلاشگران عرصه بزرگ روابط عمومی را ارج نهیم

بی تردید این روز گرامی یادآور نقش پررنگ و روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده سازمان‌ها تبدیل شده و جهان را به دهکده جهانی مبدل کرده است. روابط عمومی پل ارتباطی مستحکمی است بین افراد جامعه، سازمان‌ها و نهاد‌ها که همواره به عنوان یکی از عناصر اصلی و کاربردی در ارتقاء و پیشرفت سازمانی جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است.

ضمن تبریک فرا رسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی به خانواده بزرگ روابط عمومی ادارات و ارگانها، امید آن دارم که با همت و عزم راسخ، شاهد فتح قله‌های پیروزی و سربلندی در توسعه و استمرار خدمت خالصانه به مردم شریف کشورمان در سراسر میهن اسلامی و از جمله استان کرمانشاه باشیم.

 علیرضا تخت شاهی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

 

 

 

 

.

 

مطلب قبلی تقدیر استاندار کرمانشاه از شرکت آبفا شهری به خاطر جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی
مطلب بعدی بازدید فرماندار ثلاث باباجانی از پروژه شبکه جمع آوری فاضلاب شهرک صنعتی شهر تازه آباد
Print
100 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی