آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
جلسه برنامه ریزی اربعین حسینی وزارت نیرو به میزبانی آبفای کرمانشاه برگزار شد
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

جلسه برنامه ریزی اربعین حسینی وزارت نیرو به میزبانی آبفای کرمانشاه برگزار شد

جلسه شورای انسجام بخشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان کرمانشاه، با حضور مهندس مرادی مشاور وزیر و رییس ستاد اربعین وزارت نیرو، به منظور برنامه ریزی ستاد اربعین حسینی و به میزبانی شرکت آبفای شهری استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، مهندس مرادی مرادی مشاور وزیر و رییس ستاد اربعین وزارت نیرو، طی سخنانی از عملکرد خوب مدیران عامل صنعت آب و برق به ویژه مهندس تخت شاهی مدیرعامل آبفا و رئیس شورای انسجام بخشی این صنعت در استان کرمانشاه در استقبال از زائران اربعین طی دو سال گذشته قدردانی کرد.

وی افزود: باوجود وقوع حادثه دلخراش زلزله سال 96 و پس لرزه های مکرر بعدی در استان کرمانشاه که فشار حجم کاری شرکت های صنعت آب و برق استان را برای تداوم خدمات رسانی چندبرابر کرده بود، مدیران آب و برق، در قالب شورای انسجام بخشی صنعت بخوبی توانستند از پس این وظیفه خطیر و سنگین بربیایند و با مدیریت موفق ریاست شورا طی دوسال گذشته نگذاشتند خللی در انجام وظایف روتین و روزمره و همچنین میزبانی زائران اربعین پیش بیاید که جای تقدیر و تشکر بسیار دارد.

وی ابراز امیدواری کرد امسال نیز میزبانی زائران اربعین حسینی در استان با کمیت و کیفیت بیشتری برگزار شود و مدیران حوزه آب و برق زیرمجموعه وزارت نیرو در استان کرمانشاه موفق تر از گذشته در این زمینه عمل کنند.

مهندس علیرضا تخت شاهی مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه و رئیس شورا نیز در این نشست که مدیران شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان و دبیران ستاد اربعین شرکت های مادر تخصصی وزارت نیرو حضور داشتند، ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی گفت: تعامل میان مدیران زیرمجموعه وزارت نیرو یک ضرورت بوده و شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق در استان ها نیز به همین منظور تشکیل شده است.

وی افزود: انسجام شرکت های صنعت آب و برق استان کرمانشاه از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است و در حوزه اجرای فعالیت های فرهنگی و دینی نیز، وحدت و جدیت خاصی در بین اعضای شورا وجود دارد.

رییس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان با اشاره به اقدامات مناسب صورت گرفته در اربعین سال گذشته و آمادگی جهت استقبال از زائران اربعین حسینی 1398، خاطر نشان ساخت: مصداق همدلی و همزبانی در صنعت آب و برق استان کرمانشاه بسیار است و نمونه آن، فعالیت گسترده شرکت های صنعت آب و برق در خدمت به زائران اربعین حسینی سال گذشته بود.

مهندس تخت شاهی با ابراز امیدواری از نتیجه مطلوب و رضایتبخش اقدامات منسجم صنعت آب و برق استان کرمانشاه در اربعین سال جاری، تأکید کرد: امسال نیز باتوجه به بازگشایی مرز خسروی و تردد زائران اربعین از طریق این مرز شاهد حضور گسترده عاشقان امام حسین(ع) در استان خواهیم بود و امیدوارم با برنامه های منسجم پیش رو بتوانیم میزبان و خادم خوبی برای زائران و شیفتگان اباعبدالله(ع) باشیم.

گفتنی است در این جلسه برنامه ریزی و گزارش اقدامات انجام شده توسط شرکت های صنعت آب و برق استان ارائه گردید و برنامه های پیشرو مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان جلسه هیئت اعزامی از وزارت نیرو از امکانات فراهم شده در قرارگاه مرکزی اربعین در قصرشیرین و مرز خسروی بازدید کردند.

 

مطلب قبلی نشست صمیمی معاون فرماندار و اعضا شورای اسلامی شهر و مدیران ادارات با اهالی محله بهار(خرمنجا)
مطلب بعدی اجماع و تلاش ستادهای اربعین وزارت نیرو و استان کرمانشاه برای ارائه بهترین خدمات به زوار
Print
36 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی