آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
به مناسبت انعکاس اخبار اربعین حسینی؛ پیام تقدیر و تشکر رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمانشاه از اصحاب رسانه
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

به مناسبت انعکاس اخبار اربعین حسینی؛ پیام تقدیر و تشکر رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمانشاه از اصحاب رسانه

مهندس علیرضا تخت شاهی رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمانشاه در پیامی از زحمات خبرنگاران و کلیه دست اندکاران سایت ها و کانالهای خبری و اصحاب رسانه به پاس مخابره لحظه به لحظه و انعکاس گسترده، دقیق و به موقع اخبار خدمات رسانی حوزه آب و برق به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی تشکر و قدردانی کرد.

 به گزارش روابط عمومی شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمانشاه، متن پیام مهندس تخت شاهی به شرح ذیل است:

 بسمه تعالی

پیوستگی قیام حسینی با پیام های روشنگر مظلوم ترین کاروان اسرای تاریخ راز ماندگاری اربعین است. بی شک همت و همیت مبتنی بر شور و شعور شیعیان عاشق آن حضرت در طول تاریخ مهمترین عامل حفظ و نگهداری و انتقال این فرهنگ از نسلی به نسلی دیگر به شمار می آید.

نقش خبرنگاران به عنوان یکی از مهمترین ارکان مردم سالاری دینی در پیشبرد اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی و روشن کردن اذهان عمومی به عنوان مشعل داران توسعه آگاهی، نقشی انکارناپذیر، بی بدیل و بی نظیر است و جامعه به وجود خبرنگارانی که به رغم مشکلات فراوان در راستای آگاهی بخشی تلاش می کنند افتخار می کند.

بدینوسیله تلاش اصحاب رسانه در انعکاس اخبار خدمات شرکت های تابعه وزارت نیرو در ایام اربعین حسینی(ع) از پایانه مرزی خسروی، ستودنی است‌ و جا دارد از این همراهی و همدلی که اثر ماندگاری در انعکاس این رویداد عظیم داشته تقدیر و تشکر نمایم. امیدوارم در سایه الطاف الهی در راه تحقق آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی همواره  موفق باشید.

علیرضا تخت شاهی

رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمانشاه

مطلب قبلی بازدید دبیرستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو از خدمت رسانی صنعت آب و برق استان کرمانشاه
مطلب بعدی پویش « هر هفته الف-ب ایران » با افتتاح 227 پروژه بزرگ آب و برق كشوردر 6 ماهه دوم 98
Print
115 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی