آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
مشاور وزیر و رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو خبرداد:  تداوم خدمات آبرسانی و برق رسانی به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

مشاور وزیر و رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو خبرداد: تداوم خدمات آبرسانی و برق رسانی به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی

مشاور وزیر و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو، از تداوم خدمات مناسب آبرسانی و برق رسانی به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، "سید یعقوب محمد مرادی" صبح امروز در حاشیه بازدید از محل قرارگاه مرکزی اربعین وزارت نیرو در پایانه مرز خسروی و بررسی آخرین وضعیت خدمت رسانی به زوار اربعین گفت: خدمات مناسبی از سوی صنعت آب و برق استان کرمانشاه به زائران عتبات عالیات در حال انجام است.

وی در نشست مشترک مسئولان آب منطقه ای، آبفا، آبفار، برق منطقه ای و شرکت توزیع استان کرمانشاه مستقر در این قرارگاه افزود: زحمات همه شما در مسیر خدمات رسانی به زائران قابل تقدیر است و صنعت آب و برق استان در انجام این وظیفه بزرگ که رضایت خداوند بزرگ را به دنبال دارد، عملکرد خوبی را ارائه نموده است.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو در پایان با تاکید بر حفظ آمادگی همه نیروها در روز اربعین خاطرنشان کرد: باید سعی کنیم تکلیف الهی خدمت رسانی به زائران را حتی بعد از اربعین نیز به سرانجام برسانیم؛ باشد تا همه ما جزو پیروان واقعی ابا عبدالله الحسین باشیم.

این گزارش حاکی است، وزارت نیرو به منظور خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی، ظرفیت 55 میلیون لیتر آب سالم و بهداشتی را در پنج مرز کشور فراهم کرده و علاوه بر تامین سیستم‌های دفع فاضلاب برای موکب‌ها، در شهرهای مقدس عراق نیز 40 اکیپ آب و برق و در مرزهای چهارگانه 800 نیروی تخصصی مستقر کرده است.

مطلب قبلی ‍ رضایت استاندار کرمانشاه از خدمات صنعت آب و برق در مرز خسروی
مطلب بعدی بازدید سرزده جانشین ستاد اربعین شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور از خدمات آبرسانی به زوار
Print
22 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی