آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
نشست با موضوع  عفاف و حجاب در کرمانشاه برگزار شد
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

نشست با موضوع عفاف و حجاب در کرمانشاه برگزار شد

نشست حجاب و عفاف در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه؛حجت الاسلام والمسلمین فاضلی مدرس این نشست با اشاره به موضوع حجاب و عفاف و اهمیت آن در جامعه گفت: این نشست ها  با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی، حفظ کرامت زن، تحکیم بنیان خانواده و ارتقاء فرهنگ عمومی در جامعه برگزار می شود.
وی افزود: در مرحله اول ما باید معنی عفاف و حجاب را بدانیم تا بتوانیم آن را به صورت صحیح به دیگران انتقال دهیم. در تمام نهادهای اجتماعی مهمترین و اصلی ترین نهاد، نهاد خانواده است. عفاف و حجاب در اجتماع صرفا برای زنان نیست مردان هم باید به این امر مهم اهمیت قائل باشند.
حجت الاسلام والمسلمین فاضلی در این نشست با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه و لزوم توجه هرچه بیشتر خانواده ها و دستگاهها و مسئولین ذیربط به این مقوله مهم تصریح کرد: برگزاری این قبیل نشست ها روش مطلوبی برای آگاهی بخشی به خانواده ها و جوانان می باشد.
وی در ادامه توجه به موضوع خانواده را آنقدر مهم دانست و خاطرنشان کرد: این موضوع آنقدر دارای اهمیت است که قرآن به آن اشاره و تاکید ویژه داشته است.
وی با اشاره به اینکه بد حجابی در جامعه را ناشی از فرهنگ غربی بیان کرد و تصریح کرد: در این زمینه خانواده نقش بسزایی دارد و وجود پدر و مادر باعث آرامش و آسایش برای فرد در خانواده است.


مطلب قبلی در هنگام شدت گرما تجربه ی مصرف 270 لیترآب را در استان داشته ایم
مطلب بعدی ‌مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه:
Print
265 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی