آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه برگزار کرد
SuperUser Account
/ دسته ها: آذر 95

شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه برگزار کرد


کارگاه آموزشی مدیریت مشارکتی و توسعه پایدار سازمانی  با رویکرد نظام پیشنهادات

کارگاه آموزشی مدیریت مشارکتی و توسعه پایدار سازمانی با رویکرد نظام پیشنهادات در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه ، این کارگاه دو روزه با حضور دکتر کاظمی نژاد از کارشناسان برجسته این حوزه در وزارت نیرو روزهای 28 و 29 آذرماه در سالن آمفی تئاتر شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه برگزار گردید.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه هدف از برگزاری این کارگاه را پیشبرد اهداف سازمانی و توسعه مدیریت مشارکتی با محوریت نظام پیشنهادات عنوان کرد و گفت: در روز اول این کارگاه  کارشناسان شرکت و در روز دوم نیز مدیران در سطوح مختلف در این کارگاه حضور پیدا کردند.

جهانبخش همه خانی با بیان اینکه در این کارگاه از تجربیات و دانش استاد کاظمی نژاد از مشاورین برق مازندران و نقطه نظرات او استفاده شد تصریح کرد: امیدواریم این کارگاه ها و دوره های آموزشی منجر به پویایی  و مسئله محور نمودن سازمان شود.

وی افزود: تلاش داریم با بهبود وضعیت نظام سازمانی، خدمات مطلوب تری به مشترکین و ارباب رجوع‌های شرکت داده شود.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به ابلاغیه شرکت های مادر تخصصی وزارت نیرو، شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه نیزدر چهارچوب قوانین و دستور العمل‌ها نظام پیشنهادات را در شرکت راه اندازی می کند .

مدرس کارگاه آموزش مدیریت مشارکتی و توسعه پایدار سازمانی:

مردم را نیز باید در نظام پیشنهادات شرکت‌ها درگیر کنیم

دکتر کاظمی نژاد مدرس این کارگاه آموزشی با بیان اینکه نظام پیشنهادات و مدیریت مشارکتی در راستای دست یابی به راهبردهای ترسیمی مقام معظم رهبری ایجاد شده است گفت: امسال با توجه به اینکه سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامگذاری شده است می توانیم با توسعه سیستم های مشارکتی و نظام پیشنهادات ،آحاد مردم را نیز در این کار سهیم کنیم.

وی تصریح کرد: مردم به عنوان مشترکین ما چون شرکت را از بیرون می نگرند می توانند پیشنهادات بسیار خوبی به ما بدهند که ما آنها را از درون نمی بینیم .

مدرس کارگاه آموزش مدیریت مشارکتی و توسعه پایدار سازمانی عنوان داشت: برای رسیدن به یک توسعه پایدار و اقتصاد پویا باید سازمانی مبتنی بر توانمندی های داخلی داشته باشیم .

وی با تشکر از مدیرعامل و معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشی اظهار داشت : در این کارگاه دو روزه آثار و مزایای  مدیریت مشارکتی در یک سازمان را برای مدیران و کارشناسان سازمان شرح دادیم و سعی کردیم بگوییم" چگونه پیشنهاد بدهند و چگونه می توانیم با پیشنهاد گیری ، افراد سازمان را در سرنوشت سازمان دخیل کنیم ".

دکتر کاظمی نژاد با اشاره به اینکه در نظام و حاکمیت جمهوری اسلامی ایران نگاه این است که مردم سرمایه اصلی جامعه هستند افزود: هر موفقیتی که نظام داشته است به پشتوانه مردم بوده است و نظام پیشنهادات در ادارات دولتی و شرکتها نیز بر همین اساس مستقر شده است و کارشناسان و کارمندان اصلی ترین سرمایه های سازمان می باشند.

وی گفت: باید فرصت کافی به همه کارکنان و مدیران میانی داده شود تا بتوانند در توسعه و ساختن جامعه مشارکت کنند و ایده‌ها ی جدید ارائه دهند و در حال حاضراین فرآیند خوبی است که بتوانیم این بحرانها را پشت سر بگذاریم.

مطلب قبلی بازدید از خانواده شهید آبفا در هرسین
مطلب بعدی نشست شورای معاونین و مدیران با حضور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه
Print
268 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی