آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
آب هیچکدام از شهرهای زلزله زده کرمانشاه کدورت ندارد
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

آب هیچکدام از شهرهای زلزله زده کرمانشاه کدورت ندارد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه،علیرضا تخت شاهی ، اظهار کرد: اکنون آب شرب تمام شهرهای زلزله زده کرمانشاه در مدار است و در هیچ نقطه‌ای کدورت آب نداریم.


وی با بیان اینکه تصفیه‌خانه آب ظرف مدت 10 روز برای شهر گیلانغرب که مشکل کدورت آب داشت احداث شده، عنوان کرد: این تصفیه‌خانه هم روز گذشته وارد مدار شد.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه از رفع کدورت آب در شهرهای کرندغرب و هرسین هم خبر داد و افزود: خروجی شبکه در تمام این شهرها و خصوصا سرپل ذهاب و قصرشیرین به صورت مستمر پایش می‌شود و هیچ مشکلی از نظر آلودگی و کدورت ندارد.


تخت شاهی با بیان اینکه در برخی از منازل که ساکنین بعد از چند روز به خانه برگشتند  ممکن است کدورت در شبکه مانده باشد، خاطرنشان کرد: در این صورت اگر چند ساعت از آب موجود در شبکه استفاده  ,وجاری شود، رفع کدورت خواهد شد.


وی تصریح کرد: نیروهای ما از جمله چهار اکیپ فقط در گیلانغرب پای کار هستند تا اگر مشکلی از نظر کدورت در شبکه‌های مردم وجود داشت برای آنها شست و شو انجام دهند.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه یادآوری کرد: در شهر سرپل ذهاب که آواربرداری برخی نقاط هنوز مانده از جمله در محله "فولادی" خط ورود به محله را بسته‌ایم، چون ممکن است در این نقاط شکستگی وجود داشته باشد و نفوذ آب به داخل ساختمان‌ها باعث ریزش بیشتر آنها شود.


تخت شاهی همچنین از ایجاد 500 دوش حمام و 50 چشمه سرویس بهداشتی در مناطق و شهرهای زلزله زده هم خبر داد و تاکید کرد: تلاش می‌کنیم این تعداد را افزایش دهیم.


وی در پایان از مردم خواست در این مدت هرگونه مشکلی که در بخش آب و فاضلاب داشتند را با ادارات آب و فاضلاب شهرها یا شماره 122 در میان بگذارند

 


مطلب قبلی مدیرعامل آبفای استان کرمانشاه ، مشکل آب در هیچکدام از شهرستانهای مناطق زلزله زده نداریم
مطلب بعدی آبفا استان، در گیلانغرب تصفیه خانه آب احداث کرد.
Print
208 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی