یکشنبه 29 بهمن 1396
 | English
حداقل
بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین 19
کابران امروز 1376
کلیه بازدیدها 410827
حداقل   

در پی وقوع زلزله در استان کرمانشاه تشکیل جلسه ستاد بحران در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

جلسه ستاد بحران در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تشکیل شد.

در پی وقوع  زلزله در استان کرمانشاه تشکیل جلسه ستاد بحران در شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، جلسه ستاد مدیریت بحران به ریاست مهندس تخت شاهی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب و اعضاءستاد بحران تشکیل شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه افزود: بدنبال وقوع زلزله دراستان کرمانشاه، متاسفانه بدلیل قطع برق در برخی از تاسیسات در شهرستان های استان اختلال در توزیع آب و بدنبال آن قطعی آب صورت گرفته است.
وی گفت: شهرستان های تازه آباد، سرپل ذهاب ، قصرشیرین و گیلانغرب از شدت بیشتری برخورد است ودر این شهرستان ها علاوه بر قطع برق، شکستگی در شبکه توزیع و خطوط انتقال نیز ایجاد شده است .
مدیرعامل آبفای استان اظهار داشت: در اثروقوع زلزله و فعل و انفعالات ناشی از این پدیده در منابع تامین آب در شهرهای هرسین ،سرپل ذهاب و گیلانغرب با کدورت آب در مواجه شده ایم .
مهندس تخت شاهی خاطر نشان کرد: با پیگیری های انجام شده از استان های سراسر کشور درخواست کمک برای ارسال تانکر سیار و ژنراتور برق شده است، که امیدواریم با حضور بموقع این تانکرها و ژنراتورهای برق بتوانیم در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات ایجاد شده اقدام نماییم.
مدیرعامل آبفای استان تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با تمام توان خود برای خدمت رسانی به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد ورزید و سعی و تلاش دارد با توان مدیرتی و کارتیمی مشکل را در کوتاهترین زمان ممکن به سرانجام برساند.


Print
دسته ها: اخبار
کلمات کلیدی:

نظرات بسته شده است.

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

تمامی حقوق این پایگاه خبری نزد شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه محفوظ است

دات نت نیوک فارسی