دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
 | English
حداقل
بازدیدکنندگان
کاربران آنلاین 21
کابران امروز 2108
کلیه بازدیدها 594487
حداقل   

الکتروپمپ شناور ایستگاه پمپاژ آب سراب هولی پاوه تعویض شد

الکتروپمپ شناور ایستگاه پمپاژ آب سراب هولی پاوه تعویض شد

  • 22 اردیبهشت 1397
  • نویسنده: روابط عمومی
  • تعداد نمایش ها: 18
  • 0 نظرات
الکتروپمپ شناور ایستگاه پمپاژ آب سراب هولی پاوه تعویض شد

 

الکتروپمپ شناور ایستگاه پمپاژ آب سراب هولی شهر پاوه تعویض و مجدداً راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، مدیر امور آبفای شهرستان پاوه علت قطع آب برخی از نقاط شهر پاوه را سوختن و از مدار بهره برداری خارج شدن الکتروپمپ شناور ایستگاه پمپاژ آب سراب هولی بر اثر نوسانات جریان برق، اعلام کرد.

سالم مرادی گفت: با تلاش و همکاری اکیپ اجرایی واحد بهره برداری و نیروهای عملیاتی آبفای پاوه نسبت به تعویض و راه اندازی آن در کوتاهترین زمان ممکن و به شکل کاملا فنی و اصولی اقدام شد.

مدیر امور آبفای شهرستان پاوه افزود: با تعویض و راه اندازي پمپ و الکتروموتور شناور این ایستگاه، مقدارآبدهي ايستگاه پمپاژ افزايش يافت و مشکل تامین آب شرب نواحی بالادست شهر پاوه مرتفع گردید.

وی در پایان ادامه داد: در طی ساعاتی که اکیپ عملیاتی این امور در حال تعویض الکتروپمپ بودند، فقط دو ساعت مشترکین بالادست با قطعی آب مواجه شدند چرا که مخازن تاسیسات از ذخایر کافی برخوردار بودند.

مدیرامورآب وفاضلاب شهر پاوه با تأکید بر اینکه خطر کم آبی و خشکسالی کشورمان را تهدید می کند، گفت: موثرترین راه مدیریت مصرف و صرفه جویی آب توسط همه مردم می باشد و از همه مردم خوب این شهرستان انتظار داریم که همچون گذشته امور آب وفاضلاب شهر پاوه را یاری دهند که بتوانیم خدمات بهتر ومناسب تری به مردم ارایه دهیم تا شهروندان با مشکل کمبود آب مواجه نشوند.

Print
دسته ها: اخبار
کلمات کلیدی:

نظرات بسته شده است.

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x

تمامی حقوق این پایگاه خبری نزد شرکت آب و فاضلاب کرمانشاه محفوظ است

دات نت نیوک فارسی