آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه

در هفته هشتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛ عملیات اجرایی تصفیه‌خانه‌های فاضلاب شهرهای سنقر و صحنه در کرمانشاه آغاز شد

ارسال شده توسط : روابط عمومی

 عملیات اجرایی تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای صحنه و سنقر استان کرمانشاه در هفته هشتم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به صورت ویدیو کنفرانس با دستور رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر نیرو آغاز شد.


اردکانیان در آیین افتتاح واحد نخست بخش گاز نیروگاه دالاهو: 60 درصد نیروگاه‌های کشور توسط بخش خصوصی اداره می‌شود

ارسال شده توسط : روابط عمومی

وزیر نیرو با اشاره به وجود صدها شرکت فعال سازنده، پیمانکار و مهندسان مشاور در صنعت برق، گفت: اشتغال مستقیم حدود 150 هزار نفر در این عرصه و اداره 60 درصد نیروگاه‌های تولید برق توسط بخش خصوصی نوید یک صنعت پویا را می‌دهد.


رئیس مجلس در آیین افتتاح واحد نخست بخش گاز نیروگاه دالاهو: کشور نیازمند همکاری و هم‌افزایی برای عبور موفق از موانع تحریم است

توقع از مهندسان الکترونیک برای ایجاد جهش‌ در بخش‌های فنی

ارسال شده توسط : روابط عمومی

رئیس مجلس شورای اسلامی، کشور را نیازمند همکاری و هم‌افزایی برای عبور موفق از موانع تحریم دانست و گفت: تاسیس شرکت‌های تخصصی از جمله فراب که کارهای فنی را همگام با تکنولوژی روز دنیا انجام می‌دهند، سرمایه ملی محسوب شده و یکی از کارهای خوب انجام شده در کشور است.


با حضور رئیس‌مجلس و وزیر نیرو؛ پروژه خنک‌کاری و ارتقای توان نیروگاه اسلام آباد افتتاح شد

ارسال شده توسط : روابط عمومی

همزمان با هشتمين هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، سیستم خنک کاری هوای ورودی توربین‌های گازی نیروگاه گازی اسلام آباد غرب به ظرفیت 12 مگاوات با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر نیرو افتتاح شد.


اردکانیان در مراسم افتتاح طرح آبرسانی به 55 روستای کرمانشاه اعلام کرد: اجرای 18 هزار میلیارد تومان پروژه آب و برق در کرمانشاه

ارسال شده توسط : روابط عمومی

وزیر نیرو در مراسم افتتاح طرح آبرسانی به 55 روستای استان کرمانشاه، با اشاره به اینکه وزارت نیرو در استان کرمانشاه 191 پروژه در دست اجرا دارد، گفت: این طرح‌ها در بخش‌های مختلف تامین آب، برق و همچنین آب و فاضلاب شهری و روستایی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 18 هزار میلیارد تومان و پیشرفت متوسط 52 درصد در حال اجرا هستند.


RSS
12345678910انتها
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی