آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه

بازدید کارشناسان دیوان محاسبات از تصفیه خانه آب سنقر

ارسال شده توسط : روابط عمومی

کارشناسان دیوان محاسبات استان به همراه  ذیحسابی شرکت آب و فاضلاب استان از سایت تصفیه خانه آب در حال ساخت شهر سنقر بازدید کردند.


نماینده ستاد اربعین وزارت نیرو در استان کرمانشاه: شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان تا بازگشت آخرین زائر از عراق به ارائه خدمات می پردازند

ارسال شده توسط : روابط عمومی

نماینده ستاد اربعین وزارت نیرو در استان کرمانشاه با اشاره به تمهیدات و برنامه ریزی های انجام شده در این ستاد، از آمادگی کامل شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در بازگشت به کشور از طریق پایانه مرزی خسروی، خبر داد.


معاون آبفا استان کرمانشاه; مشکلی برای ارائه خدمات آب و فاضلاب در بازگشت زائران نداریم

ارسال شده توسط : روابط عمومی

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه تأکید کرد: تمهیدات لازم اندیشیده شده و خوشبختانه در ورود زائرین به کشور از مرز خسروی هیچ مشکلی برای تأمین و توزیع آب آشامیدنی و سایر مصارف ضروری و جمع آوری و تصفیه فاضلاب تولیدی نداریم.


پویش « هر هفته الف-ب ایران » با افتتاح 227 پروژه بزرگ آب و برق كشوردر 6 ماهه دوم 98

ارسال شده توسط : روابط عمومی

وزارت نیرو در راستای آبادانی هر چه بیشتر کشور و دفاع و مقابله با تحریم در عرصه خدمات زیربنایی که نقش محوری در تامین رفاه و امنیت مردم دارد، پویش افتتاح هفتگی طرحهای بزرگ و مهم صنعت آب و برق کشور در نیمه دوم سالجاری را با عنوان « هر هفته  الف – ب ایران » با افتتاح 227 پروژه آب و برق را راه اندازی کرد.


به مناسبت انعکاس اخبار اربعین حسینی؛ پیام تقدیر و تشکر رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمانشاه از اصحاب رسانه

ارسال شده توسط : روابط عمومی

مهندس علیرضا تخت شاهی رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمانشاه در پیامی از زحمات خبرنگاران و کلیه دست اندکاران سایت ها و کانالهای خبری و اصحاب رسانه به پاس مخابره لحظه به لحظه و انعکاس گسترده، دقیق و به موقع اخبار خدمات رسانی حوزه آب و برق به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی تشکر و قدردانی کرد.


RSS
اولین567891011121314انتها
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی