آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه

در راستای جلوگیری از هدر رفت آب؛ تمامی شیرآلات مدرسه هفده شهریور در روانسر بازسازی شد

ارسال شده توسط : روابط عمومی
بر اساس برنامه های تدوین شده، بازدید از  مدارس، اماکن مذهبی و عمومی را در راستای جلوگیری از هدر رفت آب انجام خواهیم داد و شیرآلات خراب را نیز بازسازی خواهیم کرد.

جمع آوری فاضلاب و آب های سطحی بخشی ازمناطق شریعتی درشهر کرمانشاه

ارسال شده توسط : روابط عمومی
رشید پور گفت: وجود کانال های فاضلاب بروش تله سنگ از معابر بسیار کم عرض و بعضاً در زیر منازل مسکونی جریان دارد که در فصل بارندگی بدلیل اشتراک با آب های سطحی سبب گرفتگی و نهایتاً بازگشت به منازل ساکنین این مناطق را دارد.

بازدید دانش آموزان مدرسه لاله از تاسیسات و تصفیه خانه فاضلاب شهر قصرشیرین

ارسال شده توسط : روابط عمومی
مهندس علی محمد آزادی، مدیر امور آب و فاضلاب شهر قصرشیرین در جریان بازدید دانش آموزان از این تاسیسات اظهار داشت: دانش آموزان سفیران خوبی برای ترویج فرهنگ استفاده صحیح از آب در بین خانواده ها هستند که باید در خانه تلاش کنند تا از اسراف در مصرف آب پرهیز شود و نحوه درست مصرف آب به عنوان یک فرهنگ رعایت شود.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان بررسی احیای چاههای که با کاهش آبدهی مواجه هستند

ارسال شده توسط : روابط عمومی

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه افزود: استفاده از تجارب کارشناسان می تواند کمک خوبی برای این موضوع باشد تا سایر شرکت ها این تجارب مفید و ارزنده را برای احیای چاههای که با کاهش آبدهی ودبی دچار  شده اند مورد استفاده قرارگیرد.

مدیر امور آبفای شهر روانسر اعلام کرد: 1360متراصلاح و توسعه شبکه آب و فاضلاب در شهر های روانسر و شاهو

ارسال شده توسط : روابط عمومی

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر در گزارشی عملکرد 9 ماهه این امور در حوزه های مختلف را تشریح کرد وگفت:  اصلاح و توسعه شبکه آب و فاضلاب به طول 1360 متر، فروش انشعاب آب به تعداد 426 فقره، بخشی از عملکرد امور آب و فاضلاب شهر روانسر در 9 ماهه سال جاری بوده است.

RSS
اولین158159160161162163164165166167انتها
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی