آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه

بازدید استاندار کرمانشاه از تاسیسات فاضلاب در شهرکرمانشاه

ارسال شده توسط : روابط عمومی
مهندس بازوند استاندارکرمانشاه به همراه مهندس تخت شاهی، مدیرعامل آبفا استان از تاسیسات فاضلاب  درشهرکرمانشاه بازدید نمودند.

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه : بحران کم آبی با تغییر در نوع مصرف آب می تواند در کمبودها اثرگذار باشد.

ارسال شده توسط : روابط عمومی

علیرضا تخت شاهی افزود: عدم بارش نزولات جوی و تغییر آب و هوا زنگ خطری است برای بحران و تشدید کم آبی، لذا تنها راه مقابله با این پدیده مدیریت برمصرف است وبایستی این فرهنگ را بطور جدی ترویج دهیم که آب را بدرستی مصرف و از استفاده های غیر متعارف جلوگیری کنیم

کرمانشاه- مدیروابط عمومی شرکت آبفای استان کرمانشاه اعلام کرد: تاکنون یک مورد آلودگی در زمینه آب شرب در شهرهای زلزله زده گزارش نشده است.

ارسال شده توسط : روابط عمومی

شرکت آب وفاضلاب استان کرمانشاه بعنوان متولی تأمین آب شرب بهداشتی در استان کرمانشاه و شهرهای که برآنها مدیریت دارد با تمام توان در خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نمی ورزد، لذا، کیفیت آب شرب خط قرمز وزارت نیرو می باشد.

مدیرعامل آبفای کرمانشاه: آب گیلانغرب کدورت ندارد

ارسال شده توسط : روابط عمومی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه با اشاره به زمین لرزه‌های متعددی که سومار را می‌لرزاند، گفت: خوشبختانه هیچ کدورت آبی در شبکه گیلانغرب و سایر شهرستان‌های اطراف که ناشی از پس لرزه‌ها باشد، نداریم.

مدیر امور آب و فاضلاب شهر گیلانغرب مطرح کرد: تشریح اقدامات انجام شده توسط آبفا در منطقه زلزله زده گیلانغرب

ارسال شده توسط : روابط عمومی

باوندپور بااشاره به وجود تاسیسات سراب با ظرفیت تولید آب 180 لیتر در ثانیه و تصفیه خانه فاضلاب در شهر گیلانغرب، افزود: در ساعات اولیه بحران زلزله، آبرسانی با تانکر سیار به بیمارستان شهر که یکی از مراکز مهم شهرستان می‌باشد و همچنین نانوایی های سطح شهرستان به سرعت آغاز شد.
RSS
اولین161162163164165166167168169170انتها
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی