آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه

به مناسبت انعکاس اخبار اربعین حسینی؛ پیام تقدیر و تشکر رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمانشاه از اصحاب رسانه

ارسال شده توسط : روابط عمومی

مهندس علیرضا تخت شاهی رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق استان کرمانشاه در پیامی از زحمات خبرنگاران و کلیه دست اندکاران سایت ها و کانالهای خبری و اصحاب رسانه به پاس مخابره لحظه به لحظه و انعکاس گسترده، دقیق و به موقع اخبار خدمات رسانی حوزه آب و برق به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی تشکر و قدردانی کرد.


دبیرستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو از خدمت رسانی صنعت آب و برق استان کرمانشاه

ارسال شده توسط : روابط عمومی

دبیرستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو از خدمت رسانی صنعت آب و برق استان کرمانشاه به پارکینگ های مرز خسروی بازدید کرد.


بازدید سرزده جانشین ستاد اربعین شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور از خدمات آبرسانی به زوار

ارسال شده توسط : روابط عمومی

مشاور مدیرعامل و جانشین ستاد اربعین شرکت مهندسی آبفای کشور با حضور در استان کرمانشاه، از تأسیسات آبرسانی و نحوه خدمات رسانی به زوار در مرز خسروی در ایام اربعین بازدیدکرد.


مشاور وزیر و رئیس ستادبازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو خبرداد: تداوم خدمات آبرسانی و برق رسانی به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی

ارسال شده توسط : روابط عمومی

مشاور وزیر و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت نیرو، از تداوم خدمات مناسب آبرسانی و برق رسانی به زائران اربعین حسینی در پایانه مرزی خسروی خبر داد.


‍ رضایت استاندار کرمانشاه از خدمات صنعت آب و برق در مرز خسروی

ارسال شده توسط : روابط عمومی
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه بعدا از ظهر امروز جمعه از مرز خسروی و نحوه خدمت رسانی به زائرین حسینی از نزدیک بازدید کرد.
RSS
12345678910انتها
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی