آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
مشترکین آب در شهر هرسین نگران کیفیت آب نباشند
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

مشترکین آب در شهر هرسین نگران کیفیت آب نباشند

کدورت احتمالی آب در هرسین ناشی از رسوب موجود در شبکه توزیع و از سنوات قبل و همچنین برنامه شستشوی اخیر شبکه است

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، معاون بهره برداری شرکت  آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به اینکه حد مجاز کدورت آب تا ntu 5 است، گفت: در حال حاضر کدورت آب شرب که از محل سراب هرسین تامین میشود کاملا در حد استاندارد و مطلوب و کمتر از  1 ntu میباشد و هیچگونه کدورت در محل سرچشمه، ایستگاه پمپاژ و تصفیه خانه وجود ندارد.

رضا داوودی افزود: شهروندان هرسینی توجه داشته باشند که کدورت مقطعی در آب شرب شهروندان ناشی از رسوب کدورت سنوات گذشته در شبکه توزیع آب و برنامه شستشوی اخیر سیستم شبکه توزیع می باشد.

رضا داوودی تأکید کرد: شرکت آب و فاضلاب استان تا پایان تابستان به طور کامل شستشوی شبکه توزیع آب، مخازن و همچنین شستشوی سیستم تصفیه خانه اضطراری و آماده سازی آن برای زمان افزایش کدورت را در دستور کار خود دارد.

داوودی از همه مشترکین در شهر هرسین خواست، با مشاهده هرگونه کدورت آب در شبکه داخلی منزل، ضمن باز گذاشتن شیر آب تا تخلیه این کدورت، همکاران ما را از طریق سامانه شبانه روزی ۱۲۲ و یا ارتباط با  کارکنان امور آبفا هرسین مطلع نمایند.

معاون بهره برداری شرکت  آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: این اطلاع رسانی موجب میشود تا محله هایی که شبکه توزیع آنها دچار رسوبات بیشتر است سریعتر شناسایی و در زمان عملیات شستشوی شبکه زمان کمتری صرف شود.

مطلب قبلی اتمام عمليات عايق كاري رطوبتي مخزن 5000 مترمكعبي زون پست سنقر
مطلب بعدی نشست بررسی آخرین وضعیت بازارچه مرزی سومار و طرح آبرسانی به شهر سومار
Print
39 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی