آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
تعمير خط لوله انتقال آب شهر سنقر
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

تعمير خط لوله انتقال آب شهر سنقر

مدیر امور آبفای سنقر  از تعمیر و مجدداً در مدار بهره برداری قرارگرفتن خط انتقال آب چاه های محدوده سد شهداء به سمت مخزن میانی این شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، محمدمهدی سلطانیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه شکستگی خط مذکور در نقطه تلاقی با خط لوله سراسری انتقال گاز ششم، موجب صعوبت کار و بالا رفتن ریسک تعمیرات در عمق 3 متری زمین می شد، لذا ضمن هماهنگی صورت گرفته با اکیپ تخصصی تعمیرات و بسترسازی زیر و روی لوله و رعایت موارد ایمنی، خوشبختانه عملیات تعویض 5/3 متر از لوله و بازسازی این خط بدون رخدادن حادثه بصورت اساسی انجام و پس از اتمام کار و تست نهایی، وارد مدار بهره برداری گردید.

به گفته وی مدیر امور آبفای سنقر با توجه به تمهیدات صورت گرفته، در زمان انجام تعمیرات، در هیچ نقطه ای از شهر قطعی آب و یا افت فشار رخ نداد.

مدیر امور آبفای سنقر یادآور شد: آب تولیدی چهار حلقه از چاههای محدوده سد شهداء (با دبی 50 لیتر درثانیه) توسط خط انتقال آب در سایز 600GRP به سمت مخزن میانی و با فاصله مسیری بطول 15 کیلومتر  پمپاژ می گردد، لذا این خط انتقال یکی از شریان های مهم آبرسانی به شهر سنقرمی باشد.
مطلب قبلی قدردانی مدیرآموزش و پرورش شهرستان روانسر از آبفای شهرستان
مطلب بعدی اجرای پروژه توسعه شبکه فاضلاب شهرستان اسلام آبادغرب آغازشد
Print
33 رتبه بندی این مطلب:
1.0

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی