آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه
کمبود آب شرب در شهر جوانرود رفع شد
روابط عمومی
/ دسته ها: اخبار

کمبود آب شرب در شهر جوانرود رفع شد

مشکل کمبود آب شرب محله باباجانی شهر جوانرود مرتفع گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه؛ مدیرامور آب و فاضلاب شهر جوانرود با اشاره اقدامات انجام شده برای رفع مشکل قطعی آب در برخی مناطق این شهر خبر از مرتفع شدن کمبود آب محله باباجانی شهر جوانرود داد .

علی رحمانی درباره رفع مشکل قطعی آب در برخی مناطق شهر جوانرود اظهار داشت: با توجه به ناهموار بودن و اختلاف سطح در شهر جوانرود در زمان پیک مصرف، نقاط مرتفع با افت فشار آب و یا گاها با قطع آب مواجه، که با بررسی های به عمل آمده و با اجرای رینگ بین مخازن و اتصال مخزن دکل به مخزن آرامگاه به منظور تقویت فشار آب شرب مشکل کمبود آب محله باباجانی از شهر جوانرود برای همیشه مرتفع گردید.
مدیرامور آب و فاضلاب شهر جوانرود تصریح کرد: با اصلاح ساختار فنی شبکه و عملیات نشت یابی و رفع آن مشکل کمبود آب شرب در محله باباجانی، شهرک سلیم زاده، شهرک زمین شهری سپاه، محله چکمه ای، شهرک فرهنگیان فاز 2 و دیگر مناطق محدود پراکنده در سطح شهر جوانرود مرتفع گردید.
وی در پایان با اشاره به اینکه منابع آب در آینده نه چندان دور یک شاخص مهم و تعیین کننده در معادلات جهانی و منطقه‌ای خواهد بود، اظهار کرد: امیدواریم با تمرکز بر روی فرهنگ مصرف بتوانیم مدیریت مصرف و توزیع را کنترل و از مصارف غیر متعارف و غیر ضروری اجتناب کنیم.مطلب قبلی شستشوی مخزن آب در شهر کنگاور
مطلب بعدی اصلاح شبکه خط انتقال محله قشلاق شهر شاهو
Print
299 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی