آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه

فرمانده كل حوزه‌ي مقاومت بسيج شركت‌هاي آبفاي كشور: به دنبال ارتقای كارآمدي نيروهاي بسيجي و فرماندهان پايگاه‌هاي مقاومت آبفا و آبفار كشور هستیم

ارسال شده توسط : روابط عمومی

فرمانده كل حوزه‌ي مقاومت بسيج شركت‌هاي آبفاي كشور با تأکید بر لزوم کارآمدی نیروهای بسیجی آبفا و آبفار کشور گفت: با انجام برنامه‌هاي مختلف، به دنبال ارتقای كارآمدي نيروهاي بسيجي و فرماندهان پايگاه‌هاي مقاومت آبفا و آبفار در سراسر كشور هستیم.


گردهمایی فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج کارمندی منطقه 2 شرکت های آبفا و آبفار کشور در کرمانشاه

ارسال شده توسط : روابط عمومی

اولین گردهمایی فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج کارمندی منطقه 2 شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سال 98، به میزبانی آبفای شهری استان کرمانشاه برگزارشد.


بازدید از پروژه های آبفای شهری در شاهو

ارسال شده توسط : روابط عمومی

مدیر امور آب و فاضلاب شهری شهرستان روانسر و مدیر بخش آب شرکت آبفای استان به همراه کارشناسان مربوطه باحضور در شهر شاهو به بررسی و بازدید از پروژه های دردست اجرای آب و فاضلاب در این شهر پرداختند.


طرح اضطراری تامین آب شرب شهر کرمانشاه از سد "گاوشان" وارد مدار بهره‌برداری شد

ارسال شده توسط : روابط عمومی

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اعلام اینکه طرح اضطراری آبرسانی به شهر کرمانشاه از سد گاوشان وارد مدار بهره‌برداری شد، گفت: آبرسانی از طریق سد گاوشان به شهر کرمانشاه با دبی حدود 900 لیتر در ثانیه صورت می گیرد که بعد از تصفیه، به شبکه آبرسانی شهر وارد می‌شود.


صرفه جویی 3.6 میلیون مترمکعبی با کشف نشت های نامرئی شبکه‌های آب

* شناسایی و رفع 239 مورد نشت در شبکه توزیع آب شهر کرمانشاه

ارسال شده توسط : روابط عمومی

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه از کشف 239 مورد نشت نامریی در شبکه توزیع آب شرب و رفع آن خبر داد و گفت: با رفع این تعداد نشتی، از هدررفت آب به میزان 3.6 میلیون متر مکعب که برابر با ظرفیت 7 چاه با آب دهی مناسب است، جلوگیری شد.

RSS
اولین567891011121314انتها
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی