آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه

در هنگام شدت گرما تجربه ی مصرف 270 لیترآب را در استان داشته ایم

مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به میانگین مصرف آب هر نفر در شبانه روز بین 150 تا 180 لیتر در ایران گفت: باتوجه به اینکه میانگین مصرف در استان ما متفاوت است و در شدت گرما تجربه ی مصرف بین 240تا 270 لیتر را در استان داشته ایم

ارسال شده توسط : روابط عمومی

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان کرمانشاه در ادامه به تامین آب شرب از منابع زیر زمینی، چاهها. چشمه ها و قنات اشاره کرد و گفت: در اغلب شهرها کاهش باران بر منابع زیرزمینی تاثیر گذاشته و برخی از چاههای استان خشک شده است.
تخت شاهی اظهارداشت: تامین آب شهر کرمانشاه از چاههای دشت ده پهن، میان دربند، عمر مل، چشمه ی سراب قنبر و چشمه ی طاقبستان است که در فصل غیر گرما از چشمه ی طاقبستان آب برداشت می شود و در فصل گرما بمنظور جبران افت آب چشمه طاقبستان به تناسب افت آبدهی از خط اضطراری سد گاوشان بعنوان جایگزین استفاده می شود.

برگزاری کارگاه آموزشی نشت و خنثی سازی گاز کلر در کرمانشاه

به منظور ارتقاء ایمنی کاربران وکاهش خطرات احتمالی کارگاه آموزشی دو روزه بصورت تئوری وعملی در خصوص نشت وخنثی سازی گاز کلر در شرکت آبفا شهری استان کرمانشاه برگزار شد

ارسال شده توسط : روابط عمومی
مدیردفتر بهداشت ، ایمنی و محیط زیست شرکت آبفا شهری استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: با توجه به افزایش سامانه های کلرزن گازی در سطح شبکه های آب آشامیدنی استان کرمانشاه و احتمال وقوع حوادث مربوط به تاسیسات کلرزن گازی ناشی از عدم رعایت موارد ایمنی، برگزاری مانور و کارگاه آموزشی سامانه های کلرزن گازی ضروری به نظر می رسید.

شستشوی مخزن 5000 متر مکعبی آب شرب در شهر اسلام آباد غرب

در راستاي ارتقاء سطح كيفي و به منظور اطمينان از سلامت آب، امور آبفای شهر اسلام آباد اقدام به شستشوی مخزن آب بدره ای این شهر نمود

ارسال شده توسط : روابط عمومی
مدیر امور آب و فاضلاب شهر اسلام آباد غرب در خصوص مراحل شستشوی مخازن آب گفت: ابتدا مخازن بطور کامل از آب تخلیه و سپس عملیات خارج کردن رسوبات ته نشین شده با فشار آب انجام و در نهایت دیواره ها و کف مخازن پس از شستشو توسط مواد گندزدا با غلظت مناسب چند بار شستشو داده می شود.

برنامه‌ای برای جیره بندی آب در هیچ یک از شهرهای کرمانشاه نداریم

کرمانشاه- مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: برنامه‌ای برای جیره بندی آب در هیچ یک از شهرهای استان و بویژه شهرستان کرمانشاه نداریم.

ارسال شده توسط : روابط عمومی
مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه مقدار مصرف آب در ایران به ازای هر نفر را ۱۹۷ تا ۲۰۰ لیتر در شبانه روز عنوان کرد و افزود: در کلانشهرهای ایران در اوج فصل گرما، میزان مصرف به ۲۵۰ لیتر در روز هم می‌رسد و در شهر کرمانشاه نیز در همین مقدار و گاهی بیشتر است.

مدیر عامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه؛

7 تصفیه خانه درشهرهای مختلف استان در حال ساخت است

ارسال شده توسط : روابط عمومی
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه ، 7 تصفیه خانه در حال ساخت در شهرهای کنگاور، هرسین، روانسر، جوانرود، شماره 2 پاوه، تازه آباد و دایجستر های تصفیه خانه فاضلاب شهر کرمانشاه است که ظرفیت این تصفیه خانه 40 هزار متر مکعب در شبانه روز است.
RSS
اولین186187188189190191192193194195انتها
پست الکترونیک: info@mailabfaksh.ir
فکس: ۳۸۲۳۲۰۱۱ -۰۸۳
تلفن: ۳۸۲۳۳۶۰۰- ۰۸۳
آدرس : کرمانشاه - بلوار شهید مصطفی امامی - نرسیده به میدان گلستان
پرشیا سافت
حسن الفت
دات نت نیوک فارسی